درباره ما

مرکز تجاری شجاع

این مرکز با بیش از نیم قرن سابقه در سال 1334 ه – ش توسط آقای حاج علی شجاع در تهران پایه گذاری گردید و آغاز فعالیتهای تجاری خود را در زمینه واردات کالا اخذ نمایندگی از تولیدکنندگان معتبر جهانی از قبیل  شرکتهای پنگ و آسپرگ آلمان ، شریدر فرانسه ، مارونی ژاپن در زمینه ابزار و لوازم پنچرگیری و تجهیزات تعمیر و نگهداری وسائط نقلیه سبک و سنگین و ابزار گاراژی و همچنین چسب های صنعتی و مصرف عمومی دوکون آمریکا و ویکون آلمان متمرکز نموده و پس از تحریمهای اقتصادی برای اولین بار در ایران اقدام به راه اندازی خط تولید چسب و وصله پنچرگیری و تجهیزات مورد مصرف ابزار گاراژی نمود.

با توجه به موفقیت های حاصله و توسعه امکانات ایجاد شده اقدام به تبادل تجربیات و جذب همکاری با شرکت TAITEC در ایران و کشورهای حاشیه خلیج فارس عهده دار ارائه خدمات تجاری به تجار و کسبه محترم می باشد.

مرکز تجاری شجاع همچنین مسئولیت خدمات بعد از فروش کلیه اقلام عرضه شده ، اعم از تولیدات داخلی و خارجی و یا مشترک با برند های ارائه شده (در کاتالوگ STC تقدیمی) را نیز عهده دار است.

در انتها امیدوار هستیم تا با همکاری شما تجار و کسبه محترم کیفیت محصولات ارائه شده خود را ارتقاء داده و جلب رضایت مشتریان شما را نیز هرچه بیشتر فراهم نماییم.

شعار ما:

" فروش پایان یک معامله نیست ، بلکه آغاز یک تعهد است "